Apie mus

ZEME.LT

Nekilnojamojo turto kompanija UAB Landtop sėkmingai veikia Lietuvos rinkoje daugiau kaip dešimt metų. Mes prekiaujame nekilnojamuoju turtu visuose Lietuvos kampeliuose.

Mūsų specializacija – išskirtinėse vietose, prie upių ir ežerų esantys žemės sklypai ir sodybos. Nuo senų senovės žmonės stengėsi įsikurti gyventi prie vandens, ir šiuolaikinis žmogus vis dažniau ieško užuovėjos prie vandens šaltinio ir mielai pabėga nuo miesto šurmulio į gamtos prieglobstį.

PASLAUGOS JUMS

Mūsų kompanijos darbuotojai, taupydami Jūsų laiką, patys suranda vaizdingiausiose vietose esančius objektus. Mes investuojame į nekilnojamąjį turtą, nuolat papildydami savo objektų katalogą, todėl visada turime kuo pradžiuginti net išrankiausią skonį turintį klientą: mūsų siūlomos sodybos puikiai tinka poilsiui, laisvalaikiui leisti arba gyventi visus metus.

Mes vertiname gamtą ir jos grožį, kruopščiai atrenkame objektus ir galime pasiūlyti Jums geriausią. Taip pat tarpininkaujame perkant ar parduodant sklypus bei suteikiame konsultacijas nekilnojamojo turto klausimais. Mūsų tikslas – padėti Jums išsirinkti tai, kas geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir galimybes.

PATIRTIS

Esame patyrę savo srities specialistai, profesionaliai dirbantys savo darbą. Puikiai pažįstame rinką bei mūsų klientų poreikius, visada siekiame užtikrinti kokybišką, sklandų bendradarbiavimą.

Padovanokite sau galimybę ilsėtis ir bendrauti su gamta ir užtikrinkite savo vaikų ateitį. „Landtop“ padės įgyvendinti Jūsų svajonę.

Naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite informaciją apie naujausius pasiūlymus pirmi!